Kluczowe znaczenie czegoś takiego jak “mobilna platforma reklamowa” jest niemal takie samo jak platforma reklamowa sama w sobie. Obie służą zastępowaniu dowolnego podmiotu zewnętrznego pomiędzy reklamodawcą a publikującym. To narzędzie, które upraszcza zarabianie na stronie poprzez kanały kierowania reklamami, zaprojektowanymi do zarabiania pieniędzy z ruchu internetowego. Główną różnicą jest to, że ta pierwsza obsługuje potrzeby klientów z urządzeniami mobilnymi.

Obsługująca urządzenia mobilne platforma reklamowa może oferować świetną różnorodność typów reklam i sposobów płatności. Tak samo jak dla wersji na PC, można zastosować warianty CPM, CPL i wiele innych.

Jak wybrać najlepszą mobilną platformę reklamową do swego projektu?

Dbaj o swój biznes.. Twój najlepszy kumpel może mieć aplikację do czytania książek, gdy ty masz aplikację z grami. Obaj obraliście więc różne drogi. Niektóre platformy mogą zaspokoić potrzeby przemysłu gier, jak również aplikacji innego typu.

Popularne rozwiązania mogą Ci nie przypasować.. Google i Facebook często gubią liczbę obserwujących, ale najczęściej sprawdzają się dla dużych firm, jeśli jesteś świeży w reklamodawstwie online, to ich cennik może być dla Ciebie za drogi.

Małe platformy sprawdzą się przy małym biznesie.. Jeśli dopiero rozpocząłeś sprzedaż swetrów w małym mieście, to najpewniej będziesz zainteresowany opcjami obejmującymi mniejsze regiony, lub stronami z podobną tematyką, poziom globalny powinien być wzięty pod uwagę dopiero później.

Znaj wartość swego czasu.. Niektóre mobilne platformy reklamowe mogą zaoferować naprawdę kuszące warunki, ale jeśli zbyt mocno ingerują w zmiany Twojej kampanii, modelu płatności – czy naprawdę wtedy warto z nich korzystać? Marnują Twoje pieniądze, a ty musisz czekać.

Poczuj moc raportów.. Ten punkt widzenia wiąże się z poprzednim. W naszym ciągle zmieniającym się świecie, nawet mały detal może zmienić cały obraz. Im bardziej szczegółowe raporty dostajesz, tym lepiej. Możesz odpowiedzieć na zmiany natychmiast i generalnie śledzić jak dobrze idzie Twoja kampania reklamowa.

Recent News

Comments are closed.